Anasayfaya Gidiniz
Başarı Ayrıntıda Gizlidir
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


22 yıllık Tecrübe

 

İzmir Dedektiflik Hizmetleri Ltd. Şti., 22 yıldır özel dedektiflik sektöründe binlerce müşteriye hizmet vermiş ve gizlilik ilkesini esas almıştır. Şirketimiz, uzman kadrosu ile aldığı bütün görevleri eksiksiz ve layıkıyla yerine getirmiştir. Yıllardır gerçekleştirdiğimiz araştırmalarda, İzmir Dedektiflik Hizmetleri olarak, kişilerin özel haklarına saygı duymuş, kişilik haklarını ihlal etmeden çalışmayı kendimize görev edinmiş ve edinmeye de devam edeceğizdir.


İzmir Dedektiflik Hizmetleri Ltd. Şti., aldığı her işi kısa zamanda çözümleyebilecek uzman bir kadroya sahiptir. Müşterilerinin kendisine olan güvenlerini boşa çıkartmamak için çalışan ve sonuçları en tarafsız bir biçimde yalın haliyle sunmayı hedefleyen, sağlam bir ekiple 22 yıldır dimdik ayakta durmaktadır. İzmir Dedektiflik Hizmetleri bugüne kadar prensiplerinden hiç ödün vermemiş, müşterilerinin kendilerine olan güvenlerini hiç suistimal etmemiştir.


İzmir Dedektiflik, giderek yaygınlaşan ve sayısı artan dedektiflik büroları ve şirketleri içinde, yıllar boyunca elde ettiği deneyimleriyle, imza attığı birçok başarılı işle farkını ortaya koymuş, kendini ispat etmiş ve sektöründe söz sahibi, dev bir firma olmuştur.


Özel dedektiflik sektöründe geçirilen, 22 dolu dolu yılın ardından, İzmir Dedektiflik Hizmetleri’nin amacı, daha kusursuz ve sonuçlandırıcı hizmetler sunarak, daha başarılı işlere imza atmaktır.

 

® İzmir Dedektiflik Ltd. Şti. Özel Dedektiflik & Araştırma Bürosu   © 1995 / 2012- 17 Yıllık Tecrübe Bilal KARTAL