Anasayfaya Gidiniz
Başarı Ayrıntıda Gizlidir
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


Bilal Kartal Kimdir ?

İzmir’ in, Karşıyaka ilçesinde dünyaya gelen Bilal KARTAL, öğrenim hayatını, yine İzmir’ de tamamladı. Vatani hizmet görevini, Jandarma Genel Komutanlığı’na bağlı olan çeşitli birliklerde tamamladıktan sonra, Türk Silahlı Kuvvetlerine katılan Bilal KARTAL, Uzman Jandarma olarak geçirdiği askeri meslek hayatı boyunca, farklı istihbarat birimlerinde görev almaya devam etti.
Uzak Doğu Dövüş Sporlarına, yıllardır duyduğu ilgiyi yakinen sürdüren Bilal KARTAL, katıldığı boks müsabakalarında da, derecelere girerek, kupalar, altın madalyalar, plaketler ve çeşitli ödüller kazandı. Daha sonraki dönemlerde, Boks antrenörü olarak, sporla olan bağlarını koparmayan ve halen yeni boksörler yetiştirmeye devam eden Bilal KARTAL, Temiz Bir Dünya İçin Elimi Tut, Sağlıklı Yaşam ve Sporun Gerçekleri isimli kitapların da yazarıdır. İki çocuk babası olan Bilal KARTAL, milletini koşulsuz seven bir vatanperverdir.
1995 yılında, Türkiye’ nin ilk özel dedektiflik bürosu olarak kurduğu İzmir Dedektiflik Hizmetleri Ltd. Şti.’ nin halen Genel Müdürlüğü görevinde bulunan Bilal KARTAL, aynı zamanda Türkiye’ nin, ilk özel dedektifidir.

 

 

® İzmir Dedektiflik Ltd. Şti. Özel Dedektiflik & Araştırma Bürosu   © 1995 / 2012- 22 Yıllık Tecrübe Bilal KARTAL