Anasayfaya Gidiniz
Başarı Ayrıntıda Gizlidir
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


NEDEN ALDATIRIZ ?

 

Bir aile kurma yolunda, evlilik kararı aldığımız zaman, hayatımızın belki de en önemli kararı bu evlilik, bu kararı birlikte aldığımız insan ise, hayatımızın belki de en önemli kişisidir. Aile kurumu, ülkemizde ve dünyada büyük öneme sahiptir. Ancak şu da bir gerçek ki; son zamanlarda, ülkemizdeki boşanma oranında, açık bir artış vardır. Ülkemizde gün geçtikçe boşanma oranının artışının nedenleri nelerdir? Çiftleri boşanmanın eşiğine getiren birçok neden vardır ve bu nedenlerden en önemlisi de maalesef çiftlerin birbirlerini aldatmalarıdır. Bu, küçümsenemeyecek derecede önemli bir boşanma nedeni ve gün geçtikçe de, aldatma neticesinde boşanan çiftlerin sayısı artıyor.


Aldatmanın nedenlerinden bahsetmek gerekirse şunları söyleyebiliriz. En önemli nedenlerin başında cinsellik geliyor. Farklı cinsel tecrübeler yaşamak isteği ve eşler arasındaki cinsel uyuşmazlık, eşi aldatma ile sonuçlanan önemli bir nedendir. Diğer önemli neden ise, ekonomik sorunlar. Maddi yetersizlik, çiftler arası anlaşmazlıklara yol açarak, tarafları birbirlerini aldatmaya kadar götürebilen, önemli bir etkendir.  Eşlerin birbirlerini anlayamamaları da, aldatma ile sonuçlanan önemli bir başka nedendir. Bu anlaşamama durumu kültürlerinin ya da psikolojik yapılarının farklılıklarından ve diğer birçok etkenden kaynaklanıyor olabilir. Bu anlaşmazlıklar, çiftlerin birbirlerine olan sevgilerini kaybetmeleri ile sonuçlanır ve aldatma eylemine neden olabilir. Sevgi ile saygının kaybolması, çiftlerin birbirlerini incitmelerine de sebep olur. Öyle ki, hakaret, fiziki baskılar, psikolojik yıpratmalar, eşlerin birbirlerine saygı ve sevgi duymamalarından kaynaklanır ve aldatma ile bitebilir.


Her konuda olduğu gibi, bu konuda da İzmir Dedektiflik Hizmetleri Ltd. Şirketi, deneyimli ve uzman dedektifleri ile, ilişkilerde zarara uğrayan, aldatılan tarafın yanında olmuş ve aldatılan eşlerin, zarar görenlerin yardım isteklerine günün her saatinde ve Türkiye’nin her yerinde cevap vermiş, haklı olan tarafın haklarını, etik bir çerçevede, konuya ilgisini hiç yitirmeden sonuna kadar savunmuştur. Daha çok bilgi sahibi olmak ve dedektiflik hizmetimiz için başvurmak istiyorsanız bize günün her saatinde ulaşabilirsiniz.

 

® İzmir Dedektiflik Ltd. Şti. Özel Dedektiflik & Araştırma Bürosu   © 1995 / 2012- 22 Yıllık Tecrübe Bilal KARTAL